| Moraru_Alex_1975 a întrebat:

Am o problema mare cu Skype:nu pot sa il deschid, sa dau update sau sa il instalez.Cand incerc sa ii dau install/update, imi apare mesajul :"Imposibil de deschis cheia:HKEY_LOCAL_MACHINE32\Software\Microsoft\InternetEx plorer\Main\FeatureControl\FEATURE_MAXCONNECTIONSPERSERV ER.Verificati daca aveti accesul necesar la acea cheie sau luati legatura cu personalul de asistenta."

Apasand "OK" la acest mesaj, imi apare eroarea 1603.Am incercat sa o rezolv cu "FixItTool" si din Taskbar.Nu a mers.Imi apare in continuare aceeasi eroare intampinata de acelasi mesaj.

P.S.
Am reusit sa dezinstalez Skype si sa il reinstalez, insa fara succes.

Va rog mult ajutati-ma.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Shoot_Last_2002 a răspuns:

Intra în control panel ai dezinstaleaza Skype si reinstaleaza-l
Dacă iti apare în continuare trimite un feedback la Skype