| 1754 a întrebat:

Cum reinstalez browser-ul? Am o problema care se rezolva doar daca reinstalez browser-ul. stiu sa il dezinstalez, dar dupa cum il bag la loc?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Care browser? Toate se instaleaza de pe net. Ii scrii numele si gata. Daca ai apucat sa le dezinstalezi pe toate mergi la un prieten si ia Chrome de pe net.

| darrio2007 a răspuns:

Descarca alt browser cu ajutorul celui pe care il ai acum, instaleaza-l apoi dezinstaleaza-l pe cel pe care vrei si apoi descarca si reinstaleaza-l iar. Apoi dezinstaleaza browserul pe care l-ai folosit pentru asta.

| Gizăz a răspuns:

Ummm... Dublu ckick pe instalare şi next, next?

| lpavel a răspuns:

Ca sa-l instalezi din nou trebuie intai sa-l descarci de pe net apoi dublu clic si urmezi pasii in continuare! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit.Dupa ce il dezinstalezi, te duci in descarcari si cauti browserul acolo.Penrru ca atunci cand ai descarcat browserul e salvat in descarcari. Dai dublu click pe browser, insatl sau run, next, next si automat intra sa se descarce din internet explorer.o seara faina.bineinteles ca il instalezi dupa descarcare. dar browserul il gasesti in descarcari, nu-l mai cauti pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce problema ai de trebuie neaparat sa reinstaezi browserul? Nu cumva o pagina de cautare naspa sau se deschid pagini aiurea la infinit? Asta se rezolva cu adwcleaner.Nu exista problema care sa nu se rezolve pe browser.ar fi bine sa descrii problema si te ajutam.

| Otto2014 a răspuns:

Scrii asa pe net: dowloand x (in loc de x pui numele browserului)

| gabyis1977 a răspuns:

Pe Windows sau android