| AlexAlexMC a întrebat:

De ce nu primesc emailul de confirmare dupa ce fac un trade in csgo imi da ceva cu "1 trade hold" ce trebuie sa fac

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Trebuie sa astepti 3 zile pana sa fie gata trade-ul, au bagat astia de la steam prostia asta fiindca multi prosti se aleg cu conturile furate

| AlexAlexMC explică (pentru bogdan324):

Dar acum imi da o prostie si daca dau trade imi zice "You have no incoming trade offers at this time.
Friends can send you trade offers which you can accept, decline, or counter.

Learn more about trade offers on Steam."

| AlexAlexMC explică (pentru bogdan324):

You have no incoming trade offers at this time.
Friends can send you trade offers which you can accept, decline, or counter.

| AlexAlexMC explică (pentru bogdan324):

Ba dar acum imi zice ceva "Friends can send you trade offers which you can accept, decline, or counter."