| maya_2497 a întrebat:

De ce nu primesc emailul de confirmare de la TPU crying

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai aşteaptă o perioadă! S-ar putea să dureze ceva mai mult. Şi verifică neapărat şi în "Spam".
Succes!

| LifeFail a răspuns:

Nu eşti singura care a păţit asta,stai liniştită. Poate să dureze şi mai mult,câteva ore/zile, ai răbdare! După ce confirmi adresa de email, o să poţi să răspunzi liniştită la întrebări.
P.S. : Verifică şi la Spam!
Baftă

| roxyana03 a răspuns:

Pai ininte de a pune o intrebare, scrie undeva jos, "doresc sa primesc raspunsurile prin email" bifeaza acolo, s i trebuie sa le primestii bafta:*

| NoInteres a răspuns:

Vezi ca e in spam... happy

| NoInteres a răspuns:

Vezi ca e in spam