| anonim_4396 a întrebat:

De ce sacadeaza filmele(ruleaza intrerupt)? Mai ales cele care depasesc 10gb. Am ASUS I5 placa video nVIDIA 540M 2GB, 4 Giga de rami. W8.

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Filmele nu au de ce sacada nici măcar dacă ai Pentium 2. Nu au nevoie de mari resurse să ruleze. Ai viruşi sau nu ai driverul de la placa video instalat. Dacă îl ai, atunci asigură-te că e cel mai nou şi că ai Direct X. Dacă tot nu merge, atunci dă un format şi vezi ce se-ntâmplă. Dacă face la fel înseamnă că ai baduri pe hard.

| anonim_4396 explică (pentru Gizăz):

Cum aflu daca am baduri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da