| oanaaa16 a întrebat:

De ce toata lumea e innebunita dupa anime. urile astea?thinking

5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

La cat de impresionabili sunt astia, maine poate se lasa de anime-uri si se ocupa de altceva. Depinde desigur ce zic ceilalti 99% ca e cool, in cazul de fata anime-uri! laughing e o psiholohie de turma unde fiecare vrea sa nu fie lasat pe dinafara. kids these days... :/ e aproape trist.

| oanaaa16 explică (pentru Andrei7520152):

Daaa, credeam ca doar eu gandesc asa. De asta am si intrebat, sa vad daca e lumea de acord cu asta sau nuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt faine, sunt foarte bine gandite, nu-s simpe desene animate.

Răspuns utilizator avertizat
| azazzzel a răspuns:

E simplu. Anime-urile sunt pline de imaginatie, si unele sunt facute chiar bine. Pot spune ca sunt animeuri gen Death Note, care nici un film bun pana in ziua de azi, nu reuseste sa impresioneze mai mult. Oricum Fiecare cu gusturile lui.