| cristi1212 a întrebat:

De ce e toata lumea asa innebunita dupa fundite?

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Nu toti sunt inebuniti dupa fundite.Eu nu, dar ma bucur cand raspunsul meu e ales castigator.E bine ca vor fundite ca asa sigur vei primi raspunsuri la intrebari. Daca ai multe fundite nu castigi nimic, dar poti deveni expert TPU desi ca sa fi expert TPU conteaza intreaga ta activitate pe site.Si daca devii expert tot nu primesti vreun premiu material. Oricum e mai bine ca nu se dau premii pentru ca pe unele site-uri au fost concursuri ca daca pui mai ales intrebari si dai raspunsuri castigi puncte si cine are multe puncte primeste ceva si utilizatorii puneau intrebari aiurea pentru puncte, isi raspundeau singuri si era plictisitor.Asta nu ai sa vezi aici mai ales ca aici sunt niste reguli. Funditele de fapt sunt o recompensa ca ai raspuns bine, asa sti ca utilizatorului care a intrebat ii place sau ii foloseste raspunsul tau.Iti urez o saptamana placuta si cu multe fundite si raspunsuri la intrebarile tale!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Oare de ce? Cand stii ca nu mai ai nici o nebuneala-->ramane varianta asta cu TPU-->fundita!

| cristi1212 explică:

Si daca ai multe fundite castigi ceva anume sau doar ai funditele si gata?

| cristi1212 explică:

Multumesc pentru raspunsuribig grin

| Blanky a răspuns:

Mdaa...vor sa devina experti sau userul anului ceva in genu.dar mie nu-mi pasa laughing) eu dk scriu intrebarea si pun langa fundita ca sa se inghiesuie mai repede sa ma ajute.Le dau funde ce sa fac e amuzant sa vad cum se crearta sa ia funda laughing).am si eu 2-3 funde doar asa ca am rasp bine.nu ca mi-ar fi dat prietenii fundelehee hee ( mi-au dat prieteni )

| maria_2953 a răspuns:

Pai daca o sa iti faci timp sa mai cauti pe site vei afla ca exista o lista cu cei care au cele mai bune raspunsuri, fiecare fundita te aduce mai aproape de primul loc pe acea lista.