| Cln07 a întrebat:

De curand am luat un ps 3 de pe olx dar acesta nu functioneaza, cere update, ce pot face? Am incercat sa ii fac update cu un stick usb si nu am reusit

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea încerca să ti reinstalezi windows-ul (O versiune mai slabă windows 7 32 bits )

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau dacă vrei si cu 10

| Cln07 explică (pentru anonim_4396):

Ps3-ul are windows? Si daca a are cum il schimb?

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce windows visezi la playstation man? Tu macar citesti intrebarea? laughing

| Wr3nch a răspuns (pentru Cln07):

Nu are nici un windows, iti trebuie update de sistem. Trebuie conectat la net si dupa isi face singur ce ii trebuie. Daca ai wifi ar trebui sa te poti conecta usor.
https://www.youtube.com/watch?v=NfSE5hI8EVM

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu am vazut 3 ul asa ca am crezut ca ii pc. Eram obosit la ora 2

| Cln07 explică (pentru Wr3nch):

Buna, mie nu imi intra in meniu, pornesc ps-ul si imi apare direct un mesaj cum ca ar trebui sa fac update

| Wr3nch a răspuns (pentru Cln07):

Si nu te lasa sa te conectezi la retea? Zice doar de update si atat?

| Cln07 explică (pentru Wr3nch):

Nimic nu pot face pe el, imi apare doar un mesaj cu update