| AalaBalaPortocalaa a întrebat:

De curand am primit o tableta de la Apple si vrut sa inchid o aplicatie dar in acelasi timp am blocat din greseala tableta, iar acum imi apare ecranul negru, si un mic chenar in mijloc cu aplicatia. Ce pot sa ii fac sa mearga?

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

N-am mai auzit sa se intample asa ceva. Tine apasat pe butonul de inchis 1 minut si in acelasi timp si pe butonul din mijloc.

| BrOnZuLeTz a răspuns:

Opreste si porneste tableta, daca nu merge si mai ai garantie du-te cu ia de unde ai luat-o. bafta

| AalaBalaPortocalaa explică (pentru BrOnZuLeTz):

Nu merge sa opresc tableta, dar mersi oricum.