| ktalinkingK9 a întrebat:

Salut,am primit cadou un iphone 6s replica,dupa un timp s-a inchis si cand l-am deschis apare logo-ul Apple negru si ecranul alb si asa ramane, nu pot sa il mai inchid! Ce ar trebui sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| AlexaMoltez a răspuns:

Sa il duci la service urgent si sora mea a patit la fel doar ca era 5s si nu era replica aparea logoul si nimic atat a mers la service si peste cate-va ore l-a recuperat si mergea

3 răspunsuri:
| TimSem a răspuns:

Du-l la service (dacă are) sau aruncă-l. :/

| GeorgyGeoClau a răspuns:

Incearca sa te duci la un GSM, dar nu-ti garantez ca ti-l vor repara, avand in vedere ca e replica.

| alexandrumarius11 a răspuns:

Cel mai rapid e sa il duci la service sau garantie.Bafta!