| danielleinad01 a întrebat:

De ieri ma confrunt cu o problema la laptop. Cand il deschid imi apare "An operating system wasn’t found. Try disconnecting any drives that don’t contain an operating system. Press Ctrl+Alt+Del to restart". Cum pot sa rezolv asta? Am vrut sa instalez windows 10 dar nu merge butarea de pe USB, oare e corupta imaginea ISO sau USB-ul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca iti apare eroare asta inseamna ca a bootat de pe stick numai ca nu a stiut ce sa faca cu el. Cel mai probabil imaginea e corupta fiindca nu prea sunt sansa ca un stick sa faca asta. Foloseste Windows Media Creation Tool ( https://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/windows10 ) ca sa fii sigur ca imaginea e buna.