| MihaelaMiha1234567890 a întrebat:

Buna seara!
De aproape 24 de ore am întâmpinat o problema la accesarea contului pe Instagram.
Imi da o eroare : Te rugam sa astepti cateva minute inainte de a încerca din nou
In condițiile in care am schimbat parola de vreo 3 ori pentru a fi sigura ca nu mi-a spart o cineva.
Am dezinstalat aplicatia de cel putin 2 ori.
Tin sa Menționez ca inainte de asta intrasem pe contul secundar apoi pe cel principal, nu la scurt timp m-a dat afara din aplicație si apăruse acesta eroare.
A mai patit cineva altfel de problema?
Pentru ca eu una nu stiu ce sa mai fac.

3 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Este o eroare comună, și eu am pățit de multe ori așa dar și-a revenit de la sine. Încearcă să te loghezi pe alt dispozitiv, iar daca nu merge este ceva de la Instagram și trebuie să aștepți până se va rezolva eroarea. In cazul in care tot nu se rezolva, nu mai aștepta degeaba și fă-ți alt cont.

| MihaelaMiha1234567890 explică (pentru literallythesamebruh):

Am incercat de pe alt disponitiv si tot nu merge.

| Nicholas123Nicholas123Nicholas123 a răspuns (pentru literallythesamebruh):

Salut. In cat timp s-a rezolvat problema?