| Skypee a întrebat:

De unde descarc Assassin's Creed 3, linkul si ei funda big grin

Răspuns Câştigător
| AdrianoB a răspuns:

Inca nu a aparut pentru PC. Mai ai de asteptat pana pe 20 Noiembrie.

Bafta!

| Skypee explică (pentru AdrianoB):

Pai uni mi-au spus ca a aparut pe 30 octombrie.

| AdrianoB a răspuns (pentru Skypee):

Pentru console, nu si pentru PC. Poti cauta tu pe tot internetul ca nu vei gasi nici un AC 3 nicaieri.

Bafta!

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru AdrianoB):

Pentru PC a aparut odata cu consolele...cum stiu? se poate cumpara...

| AdrianoB a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

I-a spune-ne ma si noua de unde il putem cumpara pentru PC? Ca tare sunt curios.
Poate vrei sa zici ca il poti precomanda de acum daca vrei dar pana pe 23 Noiembrie nu-l vezi. Apare pe 20 Noiembrie in America si pe 23 apare in Europa.
Mai documenteaza-te un pic.