| Timis_Stecho_Cristian_1981 a întrebat:

Deci am comandat de pe eMAG ceva ieri cam pe la ora 3 imi arata produse pe drum spre punctul de livrare deoarece am selectat livrare prin posta azi imi arata la fel si e ora 2. Stie cineva sa imi spuna daca imi
ajunge azi

2 răspunsuri:
| SnickerMarian a răspuns:

Cand selectezi livrare prin posta, schema aceea nu face live sharing, deci cel mai probabil produsele au sosit si ar trebui sa mergi sa le iei de la posta.

| Timis_Stecho_Cristian_1981 explică (pentru SnickerMarian):

Pai am mers dar nu au aparut, can dintru sa caut produsul imi zice ridicare oficiu postal borsa de la ora 10 at coletul imi vine miecuri