| anonim_4396 a întrebat:

Deci am jucat acum cateva luni s4league.totu bine pana am reinstalat windowsulaughingam baga acelasi windows(7) dar ma enerv o chestie. daca e sa ma loghez nu imi apare scrisul(connect sau cancel)etc si nu doar astastraight face nu pot nici sa fac o cerere de prietenie sau sa sterg pe cineva ca nu imi apare scrisul.cum fac sa imi reapara scrisul? daca ma intelegeti adicahappy

1 răspuns:
| ByeBye a răspuns:

Si eu am acceiasi problema faza e ca trebuie redescarcat de fiecare data sad Nu stiu ce o avea asa imi face si mie...