| DrugFree a întrebat:

Deci am nevoie de putin ajutor. Vreau un/niste jocuri rpg (nu conteaza anul) sa nu fie browsere. Sa aiba un story-line interesant si nu prea mult "macel". Si sa aiba de la inceput/poti face in joc clase de gen : razboinic, magician, rogue, ninja, Paladin, necromancer, stiti voi. Sa va dau mai multe detalii : sa nu fie gen diablo (poveste intunecata, gameplay mai intunecat si final si mai intunecat). Daca se poate sa fie cat mai multe clase/caractere. P.S : Grafica sa fie de la 2D(grafica asemanatoare diablo, titan quest etc) pana la 4D ( ca metin2, wow) Multumesc ca ma ajutati, iar o la sfarsit o sa va ofer si o funda (unuia) pentru implicare de a ma ajuta, iar raspunsurile care nu sunt luate la "smecherie" primesc folositor si inteligent.

2 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Dungeon Seige 2
Torchlight (este produs de cei care au produs Diablo)

| adrian_6179 a răspuns:

Mie imi place Fallout 3, The Elder Scrolls IV: Oblivion sau V Skyrim, Dragon Age, Mass Efect,