| DrugFree a întrebat:

Vreau si eu un joc RPG, gen Diablo II, dar nu cu grafica asa de gotica si intunecata. Nu conteaza cu cate caractere sunt. Numai sa pot alege clase in joc. Multumesc anticipat pentru efortul de a ma ajuta.

2 răspunsuri:
| ghost101 a răspuns:

Salut iti recomad Kingdoms of Amalur-offline iar pentru online iti recomand Aion si Lineage. Bafta

| DrugFree explică (pentru ghost101):

Scuze... dar cred ca nu ai citit intrebarea cu atentie... Gen diablo II, adica sa fie vazut de sus, cu grafica mai veche asa, nu ca in astia din 2012. Grafica putin mai "moale", adica nu asa de infricosatoare, ceva placut. Oricum multumesc foarte mult ca ai innecrat sa ma ajuti.