| anonim_4396 a întrebat:

Deci... la facebook am fost blocata sa nu mai trimit 2 zile cereri de prietenie si mesaje? De ce? Adica nu am facut nimci gresit, am trimsi numai cereri de prietenie al cei pe care ii cunosc(si ce din la la band... dar in fine sunt facebook-uri facute pentru fani!)

Răspuns Câştigător
| MasterIT a răspuns:

Nu cred ca ai facut nimic poate te-au confundat cu altu si te-a pedepsit degeaba, astia de la facebook fac numai prostii.

| anonim_4396 explică (pentru MasterIT):

Mersi, am descoperit ce era laughing Sore a atins limita de preiteni pe facebook(normal, ca nu a mai putut accepta) si tampitii aia de pe facebook m-au banat waitinglaughing

| MasterIT a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca-s tampiti.

| anonim_4396 explică (pentru MasterIT):

Exact