| KissYourLips a întrebat:

Deci..Mai pe scurt,Calculatorul meu nu merge, practic il deschid si imi spune asa "Your case had been opened...press any key except "DEL" to continue..."

Răspuns Câştigător
| Ramon0101 a răspuns:

Dupa cum vezi, cam nimeni nu stie cam ce problema este. Daca nu merge nici apasand oriice tasta in afara de del, cum spune eroarea, si nu poti intra nici in bios, nu ai ce face.Cauta un hard si schimba-l pe acela care il ai.Este o eroare in hard, windowsul nu se poate deschide dupa cum zice si eroarea. Deci acolo zice, apasati orice tasta cu exceptia del. Si daca ici asa nu vrea sa porneasca, e rau. Aceasta eroare e cauzata ca ai intrat in bios si ai facut ceva pe acolo. Mai asteapta raspunsuri dar nimeni n iti poate spune ce sa faci, mai ales ca nu poti intra in bios.

| KissYourLips explică (pentru Ramon0101):

Aveai Dreptate mersi happy

| KissYourLips explică (pentru Ramon0101):

Nu ar fi o solutie pentru problema asta?

3 răspunsuri:
| KissYourLips explică:

Help!