| anonim_4396 a întrebat:

Deci Metin2 Vreau sa imi creiez propiul server pe ip pana mea o inchis MegaUpload cum descarc programele ncesace sau exista un blog cv cu programele prin alt dowloader? va rog mult si apropo cine stie sa faca un sv de Metin2 cu tot ce trebuie pus client etc ma gasitit la id de mess dovaflavi
Va rogggggggg ca sunt disperat vineri 10 feb 2012 e ziua prietenului meu si vrea un sv si vreau sa-i fac cadou

1 răspuns:
| alexsef222 a răspuns:

Scuze eu te-as ajuta dar nu prea stiu...sad