| vladelvis a întrebat:

Salut, am vrut sa intru pe adresa mea de email si nu pot,trebuie sa spun numele unchiului preferat, dar nu mai stiu ce nume am pus, si am gresit de 3 ori si mi-a blocat contul timp de 12 ore, cum sa fac sa pot sa imi recuperez contul?
FUNDA!

6 răspunsuri:
| JapKaBC a răspuns:

Daca vorbesti de yahoo incearca sa iei legatura cu ei sau asteapta cele 12 ore. Altceva nu e de facut.

| vladelvis explică (pentru JapKaBC):

Pai am asteptat si cele 12 ore, dar tot degeaba sad

| crystyanshyness a răspuns:

Inceraca sa il recuperezi cu numarul de telefon pe care l-ai pus cand ai creat contul

| vladelvis explică (pentru crystyanshyness):

Pai dupa ce completez cu id si parola mi se deschide o fereastra si imi cere numele unchiului si nu il mai stiu, altceva nu pot sa fac.

| JapKaBC a răspuns (pentru vladelvis):

Vezi ca mai ai o optiune prin numarul de telefon.

| Kid1997 a răspuns:

Frate,si eu am avut aceeasi problema, daca nu mai sti datele de ex., cele cu numele unchiului etc, nu ai cum sa iti recuperezi adresa de e-mail, fa-ti alt cont