| GaByX a întrebat:

Deci nu stiu ce fac cand apasa alt+ctrl+delete nu imi apare task manager si cand incerc sa il deschid din control panel imi zice ca task manager has been disabled by administrator... ce sa fac? eu vreau sa deschid task manager pentru a vedea daca am vreun keylogger si daca am cum sa scap de el? cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| Al3xZxz a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu din cauza virusilor, citeste instructiunile de aici si poate o sa-ti revina task maneger-ul :
http://daywithday.wordpress.com/......r-solutie/