| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Deci, sa zicem ca am (sters) oarecum un joc (Rome total war II )

l-am tras cu clickul de pe destop la cosul de reciclare si apoi am sters din greseala tot ce era in cos... Vreau sa tin ca nu l-am dezinstalat. e vreo sansa sal regasesc in computer? se mai poate face ceva? sal am fara sal instalesz si sa-l descarc din nou?

3 răspunsuri:
| BILSTEIN a răspuns:

Da, daca l-ai sters doar de pe Desktop desigur ca il poti gasi. Doar sa mai stii folderul unde l-ai salvat.
Daca nu il sti faci asa:
Dai la "Start", Acolo scrii numele jocului/programului cautat, si dai pe ce iti apare acolo legat de ce cauti tu!
Daca cauti jocu' ala trebuie sa iti apara, daca zici ca nu l-ai dezinstalat.
Si acolo ii poti afla Folderul unde e salvat. Daca te-am ajutat, imi dai si mie o fundita? Daca mai ai ceva intrebari, o sa incerc ca te ajut cu cea mai mare placere!

| Rzvvv a răspuns:

Daca ai mutat doar jocul (.exe), il poti gasi in folder-ul in care ai instalat jocul. Asta daca ai sters doar iconita de lansare a jocului.

| Anonimus247nmn13 explică (pentru Rzvvv):

Am sters tot folderu unde era jocul sad