| RoxanaGhost a întrebat:

Deci situatia e asa:cineva aseara mi-a schimbat parola la Facebook si am incercat sa o recuperez cu emailul care e vechi si pe care nu am mai intrat de mult timp.Cand sa intru pe yahoo, imi apare sa imi verific numarul insa este un numar pe care-l bagasem eu la nimereala atunci...Cum imi pot recupera contul de Facebook? Sau macar pe cel de yahoo? sad Sau poate se pricepe careva sa mi-l recupereze? sad

2 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Pe langa numarul de telefon, cand ai facut contul de yahoo nu ti-a cerut si un mail alternativ sau nu ti-a dat niste intrebari de verificare?

| RoxanaGhost explică (pentru aCek1ng):

Am rezolvat, am intrat peste un sfert de ora sa ma loghez pe yahoo si nu mi-a mai cerut verificare, m-a bagat direct pe mail. kiss