| anonim_4396 a întrebat:

Aseara mi-am schimbat parola de la facebook.si prietenul meu a incercat sa intre la mine si mi-a spus ca nu merge si am incercat si eu si nu merge nicicum. Ori nu am bagat eu bine parola aseara, ori cineva mi-a spart contul. Faza si mai naspa e ca emailul pe care e facut facebookul e foarte vechi si nu mai merge sa intru pe el imi spune ca emailul/parola sunt invalide. Ce sa facc? Dau funda

Răspuns Câştigător
| PŞtefaniaP a răspuns:

Nu mai poti face nimic. Trebuie sa iti faci alt cont de facebook si asigura-te sa iti pui o parola pe care sa nu trebuiasca sa o schimbi! O zi buna si toate cele bune. happy

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Nu prea ai ce sa faci, daca nu iti mai merge parola, atunci trebuie sa iti faci alt cont.Desi e cam suspect prietenul tau.I-ai dat parola gata-schimbata, iar el vine si iti zice ca nu mai merge. Poate ca a schimbat-o chiar el.Eu nu am de unde sa stiu, doar am zis o idee.
SucceS!

| Andreea625 a răspuns:

Fa-ti alt cont...