| TicTacUser a întrebat:

Deci unele jocuri cand le joci ruleaza numai pe mijlocul ecranului. si sus si jos apare o banda neagra.cum se numeste banda aia neagra.si cum pot scapa de ea in jocuri?

1 răspuns:
| BobbyMaster0fPC a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, nu mi s-a intamplat DAR! Cred ca e de la rezolutia ta de pe desktop sau de la rezolutia din joc.( daca ai un pc bun si dai rezolutia mare e posibil sa ai acea banda mai ales daca ai laptop) Incearca-le pe amandoua.