| CARMENCITA a întrebat:

Ce pot face sa nu-mi mai apara "video mode not supported" in timpul unui joc pe calculator? Se vede foarte bine, ruleaza jocul dar apare acest mesaj in mijlocul ecranului tot timpul.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

E o problema de software si nu de hardware. Incearca asta Start / Run, scrii regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Vale / Half-Life / Settings / Cauta in dreapta Engine 3D3, da dublu click si pune 0. sper sa-ti fi fost de ajutor! Succes!