| BlackAngel_4000 a întrebat:

Deci vr sa imi iau un xbox 360 sau un ps3 ....care dintre cele doua e mai usor de modat? si mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Eu detin un xbox si iti spun:
Pro:-este usor de modat
-este mai ieftin decat ps3
-poti intra pe live gratuit pentru a dawnloada demouri, dlcuri etc, iar pe ps3 parca trebuie sa platesti 200 lei luna

Contra:nu are bluray(sa vezi filme hd)
trebuie sa platesti daca vrei sa joci jocuri online

Ar fi foarte bine sa iti iei un Xbox si nu trebuie sa te ingrijorezi de baterii la controller ca trebuie sa cumperi multe.Eu ma joc cu doua baterii de o luna si inca nu mi s-au terminat.

| BlackAngel_4000 explică (pentru roormaf12):

Ok mersi mult am ales xboxul dar imi dai id tau de messinger sa ma lamuresti mai binetongue (iti pun 2, 3 intrebari)

| roormaf12 a răspuns (pentru BlackAngel_4000):

Onetiu_mark12