| catrinoiuovidiu2002 a întrebat:

Deci vreau sa va cer ajutorul urgent. Am un joc pe care il jucam cand eram mai mic. Posibil de acum 10 ani..Am amintiri vagi despre el dar daca isi poate da cineva seama va rog.DAU FUNDA. Deci ca tip de joc e puzzle din cate tin eu minte. Poate mozaic puzzle dar nu mai stiu sigur..Stiu ca erau foarte multe sfere ceva asemanator cu candy crush saga. Sferele aveau caracteristici..Mai tin vag aminte niste sfere cu fulgere si daca le conectai intre ele ca la candy crush faceau o explozie foarte mare..Si fundalul era parca ceva asiatic..Niste temple de acelea japoneze parca..Cu acele acoperisuri specifice.Ceva de genul. Sper ca v-ati putut da seama de ceva din aceasta descriere. Puteti sa lasati titluri de jocuri jos daca v-ati dat seama va rog puteti raspunde cu orice poate acela este jocul. Daca mai vreti anumite detalii pe care o sa incerc sa vi le explic cum imi amintesc va rog lasati un raspuns ca o sa raspund in continuare..REPET DAU FUNDA PLSS CHIAR M-AR AJUTA ENORM SA IMI ADUC AMINTE JOCUL

3 răspunsuri:
| catrinoiuovidiu2002 explică (pentru 77777Games):

Nup..Off..Gen era like candy crush saga dar ceva oriental si special nu stiu. daca stau sa imi analizez descrierea chiar pare ca am descris zuma dar nu laughing Ms oricum pentru raspuns

| catrinoiuovidiu2002 explică (pentru 77777Games):

Daca te ajuta cu ceva erau parca niste bucle care pluteau si aveau elemente in ele parca