| CodrinValentin a întrebat:

Deci, vreau un server de cs 16 mod zombi. La inceput serverul sa dea mult ammo 100. + sa fie si jetpack cu bazooka1!

DAU fundita LA SERVERUL CARE MERGE SI IMI PLACE.

Răspuns Câştigător
| Romeo02000 a răspuns:

Codrin eu am un sv este foarte foarte tare iti da 200 ammo prima data tongue este foarte tare daca ei admin iti da voie la ammo 11 mil ammo sau chiar mai mult tongue are jetpack cu bazooka are mod, plague este foarte frumos serveruwinkinguite serveru zm.gogames.ro sau zp.gogames.ro este acelasi dar daca ti se blocheaza incearcal pala iti mai dau cateva sv care imi plac si mie dar asta o ei de la 5 ammo eu am ajuns la 5000 ammo ca m-am tinut de el.zp.awp.ro

14 răspunsuri:
| iRonicGS a răspuns:

Zp.RgZone.iN

| Simplu876 a răspuns:

e un sv nou si ft tare e pe lvl la 100 ammo ai lvl 1 la 200 lvl 2 la 400 lvl 3 la 600 lvl 5 si tot asa pana la lvl 13 sv e foarte tare are lm + ca poti alege clasa la om si il poti evolua sv e nou si nu e hostat dar daca se vor aduna 20 playeri se va hosta va multumesc si va invitam pe el 93.115.56.16:27015

| Marian1211 a răspuns:

Uite Frate aici 85.204.190.157:27015 24/24 cel mai tare sv admini de treaba jetpack goldhappy lm uite id mei is Owner ell. yo91@yahoo.com

| Marian1211 a răspuns:

85.204.190.157:27015 cel mai tare jetpack de toate!:X

| Raty a răspuns:

Apocalipsazomby.zapto.org

| Romeo02000 a răspuns:

Auzi eu am un sv de zm dar nu stiu daca iti place frate asta e placerea omului incearcal mie imi place foarte foarte mult e tare faci ammo si daca ei admin ai acces la ammowinking 11 mil de ammo sau chiar mai mult in banca incape 30k ammo are tot jetpack si bazookawinking cel mai tare

| adinutza96 a răspuns (pentru Romeo02000):

Zm.eXoduS.ro ie cel mai bun! se dau si admine free!

| Stefan998 a răspuns:

Daca vrei un server de counter-strike eal pe asta zm.csforce.ro

| B0B014 a răspuns:

| ALyn_ALynushh_1998 a răspuns:

Uite aici un sv bun de cs 109.102.177.143:27015 intra si nu vei regreta are tot ce vrei uh

| ALyn_ALynushh_1998 a răspuns:

| dejudeju a răspuns:

Zm.justcs.ro best server
.::fast ammo::.
Add me pentru mai multe detalii
Volintiru. mircea/ id de mess

| BaBayku a răspuns:

Uite aice se da vip gratis ammo 500.000 ammo jetpack drujba arme maximae plus lmhappy

| AkeeDoNN a răspuns (pentru BaBayku):

Care este serverul?