| arbitruajf a întrebat:

Direct3D 7 test results: Failure at step 8 Creating 3D Device): HRESULT = 0x80004005 (Generic failure)
Direct3D 8 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x8876086c (error code)
Direct3D 9 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x8876086c (error code)

cand ii dau test direct3D. Asta implica si faptul ca nu imi merg unele programe nemaivorbind de jocuri... Am placa video ati radeon 9550/x1050 series ce pot face sa-mi mearga jocurile va rog mult ajutati-ma sad

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Vinde-o/arunc-o, ia ceva din ultimii 4-5 ani macar.