| alessiarusumocanu a întrebat:

Doresc cateva nume de familie a locuitorilor din sims 3 de pe orasul original deoarece mie nu imi mai merge jocul si am nevoie de cateva nume de familie de acolo

7 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Iliescu, constantinescu, basescu, astalaltu cum draq il cheama neamtul, petre roman, vacariu, isarescu, nastase, udrea, videanu si altii care au nenorocit tara asta. In sims 3 ar trebui sa traiasca astia si toti apropiatii sau acolitii lor

| alessiarusumocanu explică (pentru CatalinVictor1985):

Si la tine la fel ca la cel care a mai raspuns.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru alessiarusumocanu):

Comentariul meu era mai mult o gluma dar daca ai putea sa pui nume de actori, actrite, cantareti, cantarete fotbalisti, vedete etc. Nu este prea greu nu?

| Spataru_Doina_1979 a răspuns:

XxAnduRoTheRomanianxX,Alex tepes, Andrei Katusa Alex

Le-am ales random spune-mi daca iti plac

| alessiarusumocanu explică (pentru Spataru_Doina_1979):

Numele sunt potrivite dar eu doream nume alese de creatori in joc cum e Bunchi cu Darlene Arlo Lisa adica nume de familii alese de creatori nu de voi cei care jucati.

| alessiarusumocanu explică:

Eu as fi vrut nume din joc adica ale locuitorilor nu creati de voi

| alessiarusumocanu explică:

Eu as fi vrut nume din joc adica ale locuitorilor nu creati de voi
cum este familia Bunchi de acolo din joc creeat de creatori