| DenizaVonDe a întrebat:

Dupa ce am instalat S4 league si dau dublu click pe joc, imi zice ca nu am instalat PatchExpLib.dll
Si de fiecare data cand il sterg si il instalez imi arata la fel
De unde pot face rost de fisierul asta?

1 răspuns:
| XxGEORGExX a răspuns:

Pai instalezi de aici http://s4-league.en.softonic.com/ mie de aici mi-o mers ca am avut si eu aceeasi problema...da daca nu iti mere instalezi de pe site-ul oficial S4 League ...sau cauti programu pe net. Scrii PatchExpLib.dll pentru s4 league download