| Andreea_Tanase_1977 a întrebat:

E bun acest pc? Sistem Gaming eXpert v3 cu procesor Intel® i5-3470, 3600Mhz, 4GB, GeForce GT 710 2GB, 500GB, DVD-RW, + Tastatura, Mouse

Răspuns Câştigător
| marian37 a răspuns:

Pentru ce sa fie bun? Pentru gaming clar nu este. Iti trebuie minim 8gb RAM si o placa video macat un gt 1030. Nu mai cauta de pe Emag, sunt cele mai proaste sisteme si nu sunt specificate modelul componentelor.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a răspuns:

Ba sunteti nebuni cum sa nu fie bun penthru gaming este chiar foarte bun vb de placa video de 2 gb poti rula aproape toate jocurile cate jocuri cer cerinte de 8 gb ram nu foarte multe inca oricum iti merg aproape toate cu cateva ecceptii