| Lavina145 a întrebat:

E cineva interesat de metin?
OKe..sa deschis un nou server si avem nevoie de playeri!
Pagina este >acesta

4 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

Da sunt eu interesat mai pune odata linkul(cautati admin am experienta 4 ani in metin 2 ani ca admin)

| Lavina145 explică (pentru AaN56):

Http://metin2liberty.weebly.com/retele-hamachi.html (imi pare rau numai cautam admini dar daca aduci 5 plyeri da gm orice arma..mod...)

| Zelphixeo a răspuns:

Vreau eu

| Lavina145 explică (pentru Zelphixeo):

Linku e http://metin2liberty.weebly.com/retele-hamachi.html Daca esti interesat.intra daca aduci 5 playeri gm o sa iti de aorice arma...armura..mod.(daca nu itnelegi ceva nu ezita sa imi dai mesaj)