| Noitrex a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar euro truck simulator 2 dar nu de pe steam direct(fiindca e scump) ci de pe site-uri din astea gen g2a, kinguin fiindca am vazut ca aici sunt mai ieftine gen 4 euro fata de 20 pe steam.
Adica pe scurt de unde pot cumpara cat mai ieftin si sigur ets2?

5 răspunsuri:
| Noitrex explică:

Vreau sa joc mp... daca tu poti juca mp cu el piratat sa ma suni.OK?

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Ti-as sugera G2A.Eu mi-am cumparat Modern Warfare 3 si chiar s-a meritat!

Funda?

| XPraFF a răspuns:

"cat mai ieftin si sigur" nu o sa gasesti nici o datawinking, i-ati de pe steam cu 20 dar nu primesti teapa ca si pe alte siteuri fantoma! In plus pe steam ai si vouchere, bonusuri, etc! Sper ca ti-am fost de ajutor! funda?

| Noitrex explică (pentru XPraFF):

Eu am luat csgo de pe kinguin si nu sunt site-uri "fantoma"!
eu doream sa stiu daca mai sunt si alte site-uri de genul care dau mai ieftin decat steam-ul.

| Linkuitorul a răspuns:

Il gasesti pe steam uneori si cu 2 euro http://bit.ly/2e8YagK