| Myr3ll1994 a întrebat:

Ce diferenta este intre un Xbox 360 si un Xbox?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Xbox 360 e mai modern decat Xbox. Diferenta e intre calitatea grafica a jocurilor si sistemul de jugabilitate, forma joysticului, si conexiunea la internet

| regele1 a răspuns:

De la cer la pamant. Xboxul e vechi, cam ca ps2, iar xbox360 e nou, cam ca ps3.Nu se mai faca jocuri pentru xbox, deci nu sugerez sa iti iei xbox, ci xbox360

| opacatoasa a răspuns:

| smsamif a răspuns:

Mai bine intrebi care e diferenta intre un xbox 360 si un xbox 360 slim! xbox e preistorie iar diferenta dintre xbox 360 si xbox 360 slim e una mica dar foarte importanta. xbox 360 slim nu are probleme cu supraincalzirea dar xbox 360 simplu da. oricum slim-urile sunt foarte cautate. daca vrei sa ti iei imi bagi id : mirujr si iti spun ca fac rost nou si modat la un pret mic