| ledzeppelin a întrebat:

E posibil ca pe messenger cand nu imi apare avatarul unei persoane sa imi fi dat delete sau ceva de genul acesta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cand nu iti apare avatarul unei persoane inseamna ca ori nu are poza la avatar ori nu este copatibila versiunea de messenger pe care o are el cu vresiunea ta.

2 răspunsuri:
| Marius257k9 a răspuns:

Daca nu ise arata poza inseamna ca nu e pe messenger nu cum ai zis tu ca ti-a dat delete

| ledzeppelin explică (pentru Marius257k9):

Este pe messenger.Imi apare online doar ca nu imi apare si avatarul.