| Foca_4528 a întrebat:

Am descarcat un joc(pes08) si este arhivat, eu cand incerc sa il dezarhivez imi da eroare ca nu mai am memorie in C (eu in C am 1, 8 gb liber jocul are 3, 8 gb). Ce pot sa fac sa nu mai imi dea eroarea asta?

Va rog nu imi dati sfaturi sa sterg din C findca e imiposibil oh go on!

MS!

6 răspunsuri:
| candycarrie a răspuns:

Dezarhiveaza'l in Dlaughingthinking alte optiuni nu cred ca ai:-s

| Foca_4528 explică:

Nu eu am D si C dar am memorie libera in D 10GB dar nu imi permite!

| Foca_4528 explică:

Arhiva e deja in D

| NickoS a răspuns:

Tu spui singur ca ai 1, 8 Gb si vrei sa bagi peste 3, 8 Gb (dezarhivat)? Numai ai si alte partiti libere, ai decat C? daca ai dezarhiveaza in alte partitii cu spatiu liber mai mare.

| ady_2621 a răspuns:

Muta arhiva pe D si dezarhiveaza acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa utilizezi D-ul

Întrebări recente