| acetime a întrebat:

Este capabil Pc-ul meu sa suporte battlefield 4 avand componentele...

procesor :Intel Core i5-3350p 3.10 GHz
Rami: 6gb
Placa video: Nivida Gforce625 2Gb
va rog ajutati-ma daca puteti...nu vreau sa cumpar jocul si sa nu mearga

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Laptop? DACA o sa mearga, o sa te chinui cu detalii la minim si sub 20 fps. Vrei jocuri, iti faci sistem de jocuri, nu iei laptop si dupa aia te plingi ca nu merge nimic cum ar trebui.

| acetime explică (pentru KodrutZ):

Este PC nu laptop

| KodrutZ a răspuns:

Ce PC e ala? In cel mai bun caz e un AIO, ca 625-ul e procesor grafic pentru laptopuri.

| acetime explică (pentru KodrutZ):

Pai pc-ul este nou si nu este AIO...cu placa asta l-am cumparat sper sa nu fie ceva in neregula cu el

| KodrutZ a răspuns (pentru acetime):

Da un link la configuratie. Ceva pute aici, poate nu stii tu exact ce placa video ai. Oricum, si 630 GT-ul e o flasneta, asa ca 625 e vai de el oricum ai lua-o.

| lpavel a răspuns:

Sigur suta la suta va merge! Ai pc-ul destul de bun! Bafta!