| cristinnel a întrebat:

Probleme la messenger nu mai imi arata avatarul nimanui doar al meu, rezolvari?
subliniez ca CTRL + H doar face sa apara/dispara id-urile care sunt offline

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu numai tie ti se intampla,in ultimul timp foarte multi au problema asta nu dezinstala\instala yahoo sau instala alte versiuni ca nu ai nici un rezultat, nu tine de program, registrii...problema cred, yahoo isi actualizeaza serverele

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu exista solutie. E o problema de la messenger, mai exact de la serverele companiei Yahoo. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti in speranta ca vor rezolva problema cat mai curand posibil. Cu totii avem problemele pe care le ai tu...
O zi buna! happy

| KatJolie a răspuns:

Ia alta versiune tongue

| IuClik a răspuns:

Apasa ctrl+h adica trebuie sa fii cu messul in fata tii pe butonul CTRL apoi apesi H

| IuClik a răspuns:

Apasa tasta CTRL apoi litera H in timp ce esti pe mess, sa le apesi pe ambele simultant

| Biiix a răspuns:

Si al meu e la fel nu stiu ce sa facstraight face