| anonim_4396 a întrebat:

Este vreun program cu care sa nu mai scoata boxele sunetul ala in momentul in care telefonul isi activeaza undele(la un apel/primirea unui mesaj...)? funda!happy

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

NU exista.Acele sunt unde radio (semnalul telefonului tau intra in conflict cu boxele de la calculator). Singura solutie este sa indepartezi telefonul de boxe. (se pot strica boxele din cauza acestor unde).

| Sp33dyt a răspuns:

Schimba boxele cu unele mai noi. nu e problema de soft ce ai tu ci de vechimea boxele, sa nu intru mai mult in detalii

| Weeedha a răspuns:

@Sp33dyt boxele sunt noi.