| Denisaa a întrebat:

Heii!happy
Am o nelamurire.Mi-am cumparat un Alcatel OT 991.Nu ma pricep asa bine la el. Enervant este faptul ca, atunci cand telefonul este pe birou, boxele incep sa faca, ca si atunci cand primesti un sms/apel si nu stiu de ce.Nici nu ma suna nimeni, nici mesaj nu primesc.Dar face foarte urat.Ca si cum as folosi netul, dar nu il folosesc.Stie cineva, de ce?

Răspuns Câştigător
| мαяijüαηα a răspuns:

Da pentru ca se afla..amandoua unul langa altul si nu este bine..pentru ca. n ustiu cum saiti explic dar doua dispozitive care au un fel de cip..lafel...sunt ca gemeniihappy intr-un fel... ele..se..displac se simt unul langa altul si n ue bine iti poti stica teluD:

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Chestile alea sunt unde radio.

| Denisaa explică (pentru PedoBarbie):

Bun, sunt unde radio.Dar la celelalte 50 de telefoane pe care le am in casa nu mi se intampla asa.

| PedoBarbie a răspuns (pentru Denisaa):

Mă enervezi. Nu se întâmplă pentru că nu sunt mobile şi nu sunt arii de internet.

| alextotal a răspuns:

Salut. Eu cred ca problema este de la undele radio.