| RangerxD a întrebat:

Eu am un laptop HP Elitebook 2530p, Procesor : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU L9400 @ 1.86GHz 1.87GHz, Memorie (RAM) 2, 00 GB. Vreau sa va intreb daca acest laptop este bun pentru jocuri tip : FIFA 11, GTA SA, sau daca nu e bun daca se poate schimba placa video la el. Multumesc aniticipat not worthy

1 răspuns:
| CrytekEngine6 a răspuns:

Nup,nu e bun : Intel core 2 duo e bun dar ii trebuie minim 2.0 ghz, ram in jur de 3 GB si Cardul grafic (ceea ce tu nu descrii) un Nvdia 8500 gt sau mai puternic sau un Ati radeon 6000 series, funda?