| DascalitaTudorStefanBossulTauPlsHelpMe a întrebat:

Eu am un laptop pe care nu prea il folosesc eu stand pe pc mai tot timpul si vreau sa il fac pe post de al doilea monitor. Dilema mea daca iau un cablu hdmi si il bag in pc si celalalt capat in laptop imi v-a arata aceeasi imagine sau daca nu puteti sa ma ajutati cumva sa fac laptopul acela pe post de al doilea monitor?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Daca ai port de express Card poti folosi asa ceva :
https://www.amazon.com/......B008YT5QEO
Oricum la cat costa nu merita investitia, mai bine cumperi un monitor second. Nu exista alta metoda de a transmite semnal video la ecranul laptopului.