| Kampion a întrebat:

Am un televizor mai vechi cu tub si vreau sa il folosesc ca al doilea monitor, problema este ca nu are hdmi, are doar cabluri rca, merge si asa? conectez cablurile rca la tv si bag cablul hdmi in laptop?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La caruta daca pui caramizi in loc de roti merge?

| Kampion explică:

K0sti, ai chef de glume așai? Ei uite că eu nu am. Merge.
Imi trebuie doar un convertor sau doar unu simplu rca cu hdmi alimentat cu usb-ul.

| Kampion explică:

Mie imi trebuie sa fac chestia asta pentru ca in timp ce bag un joculet mic pe televizor sa fie fereastra cu facebook

| Vofuse a răspuns:

Nu merge!