| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un procesor la laptop Intel(R) Core(TM) it-5200U CPU @ 2. 20GhHz 2.20 GHz, 4, 00 GB (Ram) system type 64 bit si am cumparat gta v si cand joc in online nu-mi incarca harta ma refer ca nu are textura ce trebuie sa fac oare e de la internet sau de la alt ceva? va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Tu nu ai placa video dedicata din ce ai spus acolo, 4gb ram nu sunt de ajuns

| TheCyberXx a răspuns (pentru bogdan324):

Am placa video amd
dedicata

| bogdan324 a răspuns (pentru TheCyberXx):

Pai si de ce nu ai spus asta? aia e cea mai importanta piesa, dar vreau sa stiu care model de amd e, si tot iti mai trebuie inca 4gb ram