| MorarescuStefan a întrebat:

Eu vreau sa cumpar un pc si nu pa pricep vreau să știu dacă e bun astea sunt specificațiile Desktop PC White Intel Core i5-2400s pana la 3.3 Ghz, 16 GB RAM DDR3, SSD 1 TB, placa video Intel HD Graphics cu VGA, DVI si adaptor DVI-HDMI, carcasa RGB, stick WiFi inclus

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa-l cumperi, ca-i cam vechi un i5, cauta un i7

| MorarescuStefan explică (pentru Violleta2022):

Pai eu vreau sa-l fac cadou dar daca îi pun 32 sau 64 gb ram crezi că este bun pentru gaming?

| Wr3nch a răspuns:

Pentru jocuri in niciun caz.