| Ingerulrebel a întrebat:

Exista fantome? nu stiu de ce aud zgomote ciudate si mi-e frica visez urat si tot mi-e frica sa nu se adevereasca visele alea deci exista fantome?

Răspuns Câştigător
| haisanu a răspuns:

Nu exista fantome.Totul este in imaginatia ta, si mie mi se mai intampla uneoribig grin Incearca sa iti spui rugaciunea inainte de culcare si sa fii optimist:*
Nu mai fii speriat! Fundita?love struck

| Ingerulrebel explică (pentru haisanu):

Mersi mult

| Ingerulrebel explică (pentru haisanu):

Mersi voi incerca

| Ingerulrebel explică (pentru haisanu):

Cati ani ai?

| AssasinCreed a răspuns (pentru Ingerulrebel):

| Ingerulrebel explică (pentru AssasinCreed):

Multi ani inainte

| AssasinCreed a răspuns (pentru Ingerulrebel):

Mersi

| Ingerulrebel explică (pentru AssasinCreed):

Cu placere

13 răspunsuri:
| AssasinCreed a răspuns:

Iti dau un pont nu te mai gandi la fantome o sa-ti treaca ok?
fundita?

| AssasinCreed a răspuns:

Iti dau un pont nu te mai gandi la fantome o sa-ti treaca ok?
fundita?