| anonim_4396 a întrebat:

SALL TPU! Cand merg la un prieten acasa se tot misca perdeaua si suntem singuri acasa ne jucam la PC. si se mai aud pasi si zgomote ciudate exista fantome?

Răspuns Câştigător
| anarawwr a răspuns:

Am sa iti spun parerea mea. Si mie mi se misca perdeaua destul de des, dar este din cauza curentului. In legatura cu zgomotele ciudate, e de la vecini, sau din cauza ca unele obiecte (televizorul, calculatorul etc ) "pocnesc". E ca si cum au amortit.
Da, exista spirite (asa se numesc, tu poti sa le zici fantome) dar ele nu sunt acolo doar daca auziti voi diferite chestii. Spiritele isi fac aparitia daca vi se stinge PC-ul, se sting luminile sau chiar vedeti unul. Intelegeti?
Sper ca te-am ajutat happy Nu blufez, dar astea nu sunt decat chestii normale.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca geamul nu e bine pus si se face curent, de aia se misca perdeaua

| Fridăm a răspuns:

Mintea vă joacă feste. E din cauză că sunteţi singuri, şi vă imaginaţi prea multe. Poţi sta liniştit, e doar imaginaţia cea care se ''joacă'' cu voi.